VK Vacovský

Žaluzie vnitřní

Žaluzie Euro Design perfektně stíní a velmi atraktivně vypadají. Jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně Euro oken.
 

Vnitřní žaluzie Euro Design nejen skvěle vypadají, ale také perfektně stíní. Jaké další výhody vám nabídnou?

  • dokonale splynou s oknem
  • precizní řešení každého detailu
  • snadno se s nimi manipuluje
  • příznivá cena
 

Díky moderním technologiím se vnitřní žaluzie snadno čistí a pohodlně ovládají

Manipulace s žaluziemi

Manipulace je zajištěna plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak i celkové vytahování a spouštění žaluzie. Oproti standardním provázkům se řetízek neušpiní, je možné ho velice snadno čistit a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu.
 
Žaluzie je vytahovaná přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím i větší zastínění.
 

Zafixování žaluzie

K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační struny, které jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovaní prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem „čisté linie“.
 

Vyrábíme i speciální typy žaluzií s 16 mm lamelami

Tyto žaluzie lze vyrobit i s 16mm lamelami a také v domykavém provedení, při kterém jsou lamely prostřiženy excentricky a je použit speciální žebříček. Výsledkem je opravdu dokonalá žaluzie, která v zavřeném stavu tvoří jednotnou plochu, bez jakéhokoliv prostřihu.
 

Sháníte spolehlivé a moderně vypadající venkovní žaluzie?

Obraťte se na nás, předložíme vám zajímavou cenovou nabídku.
Smluvní partneři

Najděte svou nejbližší prodejnu výrobků VACOVSKÝ dle regionu.

Mapka krajů ČR Královéhradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Hlavní město Praha Středočeský
cle
 emailinfo@vacovsky.cz  telefon+420 376 313 573 adresaKoldinova 214/II
339 01 Klatovy 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.