VK Vacovský
Domovská stránka > Produkty > Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekčníGarážová vrata výklopnáGarážová vrata rolovacíGarážová vrata posuvná
Garážová vrata
Při výběru garážových vrat je nutné zohlednit dvě věci. První je vzhled vrat. Měla by ladit se zbytkem domu. Druhý je manipulační prostor. Každý typ vrat má jiné nároky na prostor, do kterého budou vsazována.
 
Rolovací vrata jsou ideálním příkladem. Můžete si vybírat ze 150 barevných odstínů, takže vašemu domu budou určitě slušet. Navíc šetří prostor ve vaší garáži, jelikož se navíjí na hřídel a vy tak můžete využít i prostor pod stropem. Těchto výhod můžete využít také u komerčních objektů. U průmyslových rolovacích vrat jistě oceníte jejich ekonomický provoz a minimální nároky na údržbu.  
 
Všechny typy bez rozdílu vám ale zajistí bezpečí a ochranu majetku, jelikož jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Ani manipulace s nimi se nemusíte obávat. Všechna garážová vrata naší výroby se zastaví při kontaktu s jakoukoliv překážkou.
Smluvní partneři

Najděte svou nejbližší prodejnu výrobků VACOVSKÝ dle regionu.

Mapka krajů ČR Královéhradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Hlavní město Praha Středočeský
cle
 emailinfo@vacovsky.cz  telefon+420 376 313 573 adresaKoldinova 214/II
339 01 Klatovy 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.